Ķermeņa kopšana

"Phytomer" SPA un parafango procedūras

Ķermeņa kopšanā "Phytomer" SPA procedūras, kas ne tikai efektīvi relaksē ķermeni, bet arī, pateicoties kosmētikas sastāvam, kurā ietilpst saldējot kaltēts jūras ūdens, kas apvienots ar mālu un aļģēm, veic ķermeņa slaidinošu iedarbību, pastiprina vielmaiņu , uzlabo ādas tonusu. 


Parafango procedūra
 – izmanto parafīna un jūras dubļu maisījumu. Labi izvada toksīnus, stimulē asins cirkulāciju un atjauno ādu. Pie procedūras veikšanas izmanto termosegu, kas dod papildus efektu. 


Cīņā ar celulītu izstrādājam atsevišķu individuālu programmu. Efektīvi izmanto ķermeņa ietīšanu ar aromterapijas eļļām un medus masāžu. Ķermeņa ietīšana ar Nāves jūras dūņām – tām piemīt ne tikai kosmētiskas, bet arī ārstnieciskas īpašības. Dūņas labvēlīgi iedarbojas uz asinsriti, nervu sistēmu, vielmaiņas procesu, paaugstina ādas mitruma līmeni, veicina elastīgumu, cīnās ar celulītu.

Tvaika lāde

Piemērota lietošanai kosmētiskajos kabinetos SPA procedūru veikšanai, ārstnieciskajos kabinetos. Tvaika lādi iespējams kombinēt ar
aromterapiju, ajūrvēdu un izmantot kā alternatīvu aromterapijas vannām.

Tvaika lādes procedūras ieteicamas, ja ir:

 • hroniskā noguruma sindroms,

 • spēku izsīkums pēc smaga garīga vai fiziska darba,

 • stress,

 • vāja organisma pretošanās saslimšanām,

 • vēlme norūdīties,

 • urīnizvadsistēmas saslimšanas,

 • PMS vai klimakss,

 • balsta un kustību sistēmas saslimšanas,

 • hipertonijas sākuma stadijas,

 • organisma attīrīšanas kūres,

 • elpceļu saslimšanas,

 • celulīts,

 • problemātiska āda – taukaina, sausa, hroniskas dermatozes.

Vakuummasāža

Vakuummasāža ir viena no efektīgākajām metodēm cīņā ar lieko svaru un celulītu. Ar viegli piesūcošās masāžas palīdzību tiek pamatīgi ierosināta limfas attece, paaugstināta tauku vielmaiņa šūnās un veikta saistaudu nostiprināšana, iedarbinot šūnas enzimātiskās sistēmas. Masāža ar vakuumaparātu ir tik efektīga, ka spēj "saplēst" saistaudu starpsienas, kas norobežo stingros tauku uzkrājumus, kurus virs ādas visbiežāk redzam kā
tā saucamo "apelsīna miziņu".

Pēc taukaudu starpsieniņu saplēšanas taukus vieglāk ar vakuummasāžas un limfodrenāžas programmas palīdzību pakāpeniski aizvadīt uz limfātisko sistēmu un izvadīt no organisma. Vakuummasāžas kursa laikā iesakām lietot daudz šķidruma, 1,5 l ūdens dienā vai vairāk, lai nodrošinātu veiksmīgu organisma attīrīšanos no šlakvielām, toksīniem un veicinātu ātrāku slaida auguma iegūšanu. 

Taču, neskaitot celulīta ierobežošanu, šī iekārta pielietojama arī gadījumos, ja vēlaties padarīt maigāku elkoņu ādu, kā arī nostiprināt ādu uz augšdelmu ārējām, iekšējām virsmām. Vakuummasāža ir labi pazīstama arī kā ārstnieciski profilaktiska metode, piemēram, pie sasprindzinātiem muskuļiem muguras sāpju gadījumā, kā arī pie vieglām izmaiņām kāju asinsvados, ko pavada tūska un smaguma sajūta īpaši vakaros.

Iegūtais rezultāts:

 • tauku slāņa samazināšanās,

 • ādas tonusa un elastīguma paaugstināšanās,

 • sārņu izvadīšana, organisma detoksikācija,

 • liekā šķidruma izvade, tūskas mazināšanās,

 • limfas plūsmas un venozās atteces uzlabošanās.

Relaksējošā pēdu masāža

Tiek masētas zonas un enerģētiski aktīvi punkti pēdās. Masāža lieliski ļauj atslābināties un izbaudīt sajūtu burvību, ko sniedz ikdienā nogurušo pēdu masāža.

Vēdera masāža

Vēdera masāža ir viens no veidiem, kā palīdzēt šajās problemātiskajās zonās veicināt kustību. Protams, arī vēdera masāža, tāpat kā jebkura cita terapija, vislabāk darbojas, ja uz ķermeni iedarbojas kompleksi – iekļaujot tajā pareizu ēšanas un dzeršanas režīmu, fiziskās aktivitātes un visbeidzot arī vēdera masāžu. Vēdera masāža ir viens no veidiem, kā izkustināt tauciņus un palīdzēt tos dedzināt visproblemātiskākajā zonā ķermenī, kur tos nodzīt ir visgrūtāk. Masāžas laikā uzlabojas zarnu peristaltika – zarnu sieniņu kustība, kas palīdz labāk izvadīt no organisma visu lieko.

Ajūrvēda

Ājurvēda – zinātnes un filozofijas apvienojums – ir medicīnas sistēma, kas Indijā, Nepālā un Šrilankā tiek praktizēta jau vairāk nekā 5000 gadu. 


Nu tā arvien plašāku popularitāti iegūst arī citās valstīs kā "alternatīvā medicīna" vai kā "netradicionālā medicīna". Visa pamatā ir precīzas diagnostikas veikšana cilvēkam, lai izvēlētos tieši viņam piemērotu ārstēšanas metodi. Šī diagnostika balstīta uz 5 galveno enerģētisko stāvokļu – Ēters, Gaiss, Uguns, Ūdens, Zeme – izpēti un savstarpējo ietekmi saistībā ar cilvēku.


Pēc šīs ārstniecības sistēmas uzskatiem, katra indivīda ķermenī mājo 3 galvenie elementi – Vējš, Gļotas un Žults , kas ājurvēdā atbilst 3 dzīvības pamatveidiem, un katram savs nosaukums – attiecīgi Vata, Pita un Kapha. Ja šo elementu līdzsvars izjaukts, sākas problēmas un nepieciešama ārstēšana. Nosakot, kurš no šiem elementiem ņem virsroku, tiek noteikta ārstēšanas sistēma. Diagnostika tiek veikta gan mērot pulsu, gan pētot cilvēka sapņus, kā arī uzzinot, vai dzimtā kāds nav slimojis ar attiecīgu kaiti. Cilvēka slimības var būt arī karmiskas. Daudzas kaites var noteikt, apsekojot cilvēka galvenos maņu orgānus – acis, ausis, mēli, degunu. Tiek pētītas arī roku līnijas. Ājurvēdā tiek izmantoti augu valsts preparāti, dažādas dabiskas metodes, alķīmijas produkti, masāžas, diētas, speciāla uztura izvēle, joga, aromterapija, mūzikas terapija un, protams, visa pamatā ir filozofiska pieeja. Ir svarīgi, lai cilvēka organisms atveseļotos vienlaicīgi gan fiziskajā, gan garīgajā plānā. Cilvēkam jāgrib līdzdarboties, lai sasniegtu rezultātu, piemēram, jāmaina savi kaitīgie ieradumi, jāpievēršas veselīgam dzīves stilam, jānodarbojas ar sevi un jāmīl sevi.  

Ajūrvēda

Ājurvēda tiecas uz to, lai cilvēks dzīvotu harmonijā ar sevi un apkārtējo pasauli, saskaņā ar Dabas un Kosmosa likumiem. Tiek uzskatīts, ka ājurvēdas masāžas līdz minimumam samazina organisma novecošanos. Ājurvēdas eļļas izvēlas atkarībā no ķermeņa un prāta stāvokļa. Masāžā tiek izmantots dažādu paņēmienu kopums. Ājurvēdas masāža ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā likt enerģijai cirkulēt ķermenī un atbrīvot toksīnus un šlakvielas, tādēļ ājurvēdā tiek ieteikts masāžu veikt regulāri. Ādas masāža stimulē asins cirkulāciju un veicina limfas plūšanu, kas paātrina toksīnu izvadi. Lietojot augu izcelsmes eļļas, ādai tiek nodrošināta papildu barošana.

Silto akmeņu masāža

Harmoniski apvienojot dažādas tehnikas – manuālo masāžu (masāžu ar rokām), masāžu ar akmeņiem, kas izstaro siltumu –, var panākt visaugstākā līmeņa ķermeņa relaksāciju. Akmens masāža rada harmoniju un pozitīvās enerģijas plūsmu, it īpaši, ja to papildina ēterisko eļļu aromāts. Masāžai piemīt lielisks terapeitisks efekts. Akmeņu uzlikšana uz ādas ne tikai iedarbojas uz konkrēto ādas laukumu, bet arī caur nervu sistēmu rada impulsu uz citām ķermeņa zonām. Pateicoties audu siltumvadītspējai, siltums nonāk arī līdz muskuļaudiem un locītavām. 


Akmens masāžai ir harmonizējošs un attīrošs efekts, kas rada garīgo un fizisko līdzsvaru, ja vien tā veikta meditatīvā klusumā un mierā. Silto akmeņu masāža ne tikai mazina fiziskos traucējumus, bet novērš arī to cēloni. Veģetatīvās nervu sistēmas uzlabošanai starp kāju pirkstiem, uz pēdām un plaukstām tiek izvietoti akmeņi, jo plaukstās un pēdās atrodas daudz receptoru, šādā veidā akmens iekšējam spēkam ļaujot sasniegt visu ķermeni. Sajūtas masāžas laikā ir dažādas – citi jūt, ka viņiem it kā uzliek smagumu, citiem šķiet, ka uzliktais pusdārgakmens ir ļoti, ļoti karsts, kaut gan īstenībā tā nav, vēl citi jūt vēsumu.

Masāžas iedarbība

 • Atbrīvo no stresa un relaksē

 • Uzlabo vielmaiņu

 • Uzlabo asins un limfas cirkulāciju

 • Labvēlīgi iedarbojas uz sirds un asinsvadu, hormonālo, gremošanas un muskuļu sistēmu

 • Iedarbojas nomierinoši uz nervu sistēmu

 • Atbrīvo saspringtu muskulatūru

 • Mazina krampjus

 • Ādas tonusa un elastīguma paaugstināšana

 • Vēnu sastinguma noņemšana

Masāžas laikā iedarbojas uz

 • visu ķermeni.