top of page

Skaistums un veselība

Skropstu pieaudzēšana

Skaistas pieaudzētas skropstas neprasa nekādas īpašas rūpes. Tās nevajag krāsot, bet, ja tomēr gribi izmantot skropstu tušu, tad ieteicams tādu, kas paredzēta tieši pieaudzētām skropstām. 

Ieteikumi – nevajadzētu berzēt acis vai plūkat skropstas. Tāpat nelietot taukainus acu krēmus, uzmanīgi jālieto kosmētikas noņemšanas līdzekļi. Veicam arī skropstu un uzacu ķīmisko krāsošanu, uzacu korekciju.

Skropstu pieaudzēšana

sejas apmatojuma noņemšana,

uzacu korekcija,
virslūpa, zods,
paduses,
rokas,
kājas,

bikini zona.

Vaksācija:

Vaksācija

Metode, ar kuras palīdzību tiek likvidēts nevēlamais ķermeņa apmatojums, tos izraujot ar visām saknītēm.

Vaksācija

Make-up

Make-up izveide.

Piedāvājam trīs make-up veidus:

dienas,

vakara,

kāzu.

Make-up

Fizikālā terapija

Fizikālā terapija (no grieķu vārda "pfysis" – daba, "therapeia" – ārstēšana) ir medicīnas nozare, kas pēta ārējās vides faktoru ietekmi uz cilvēka organismu. Dabas faktori slimību ārstēšanā izmantoti jau tālā senatnē. Piemēram, Vidusjūras krastos dzīvojošās tautas mēģināja ārstēt locītavu iekaisumus, paralīzes un drudzi ar elektriskās zivs pieskārieniem. Hipokrāta rakstos minētas dažādas ūdens procedūras, apdūmošana ar aromātiskām vielām, masāža un citi paņēmieni. Fizioterapija balstās uz fizikas, elektronikas, radioelektronikas, biofizikas, bioloģijas, bioķīmijas un fizioloģijas likumiem. Fizikālā terapija ir nekaitīga cilvēka organismam, tā stimulē paša organisma pretestību, ļauj organismam pašam izstrādāt imunitāti pret slimībās izraisītāju. Latvijā kopš senseniem laikiem daudz lietotas tautas fizikālās metodes – kurš gan neatceras sinepju plāksterus, bankas, siltās kāju peldes, inhalācijas. 


Fizikālajai terapijai organisms jāietekmē vēlamā virzienā. Organisma atbildes reakcijas var būt gan specifiskas, gan nespecifiskas. Specifiskās reakcijas atkarīgas no procedūras veida – iedarbojas uz noteiktu organisma sistēmu vai audu funkcijām. Nespecifiskās reakcijas izraisa dažādu fizikālo faktoru iedarbība, piemēram, asinsvadus paplašina ūdens procedūras, parafīna aplikācijas, galvaniskā strāva. Galvaniskā strāva spēj mūsu organisma audos pārvietot elektriskos lādiņus, ļaujot caur ādu vai gļotādu ievadīt dažādus ārstniecības preparātus. 

Teipošana

Traumētu muskuļu sāpju atvieglošanai un locītavu sāpju likvidēšanai.

Ultravioleto staru ietekmē ādā atbrīvojas bioloģiski aktīvas vielas, piemēram, histamīns. Visus šos un daudzus citus fizikālos faktorus lieto dažādu slimību ārstēšanā, tāpēc ir jāzina to iedarbības mehānisms, lai izvēlētos katram gadījumam piemērotu procedūru. Mūsdienās fizikālās terapijas lietošana ir būtiska arī ar to, ka daudzu slimību ārstēšanā dārgos medikamentus var itin viegli aizstāt ar kādu no fizikālām metodēm, bet, ja to nevar, tad samazināt medikamenta devu jau nu noteikti. Cilvēks sāk arvien vairāk apzināties, ka mūsu dzīvē ir par daudz ķīmijas, hipermedikamentācijas.

Piedāvājam šādas procedūras:

galvanizācija un medikamentu elektroforēze,
diadinamoterapija,
darsonvalizācija,
ultraskaņas terapija,
dūņu terapija,
parafīna-ozekerīta aplikācijas,
inhalācijas,
mikroviļņi,
lāzerterapija ar infrasarkanajiem stariem un magnētu.
SKROPSTU PIEAUDZĒŠANA
VAKSĀCIJA
MAKE - UP
FIZIKĀLĀ TERAPIJA
bottom of page